ZAKWATEROWANIE

DOMEK DWUOSOBOWY

Idealny dla pary!

Domek dwuosobowy jest idealnym miejscem do spędzenia urlopu dla pary, także z małym dzieckiem. Do domku, na życzenie, możemy dostawić łóżeczko dziecięce, by każdy nasz gość, mały czy duży, czuł się komfortowo. Część domków posiada łazienkę wewnątrz domku, pozostałe mają łazienkę, do której wchodzi się od strony prywatnego tarasu - drzwi do łazienki znajdują się obok drzwi wejściowych do domku.

DOMEK CZTEROOSOBOWY

Idealny dla rodziny z dziećmi!

Domek czteroosobowy jest idealny dla rodziny. Posiada oddzielną sypialnię, wyposażoną w dwa pojedyncze łóżka oraz salon z rozkładaną sofą.

TINY HOUSE 6 OSOBOWY

Idealny dla dużej rodziny czy znajomych!

Domek z dwiema sypialniami na antresolach. Przestrzeń domku dopasowana jest do zamieszkania przez rodzinę, czy znajomych- do 6-ciu osób.

APARTAMENT DWUOOSOBOWY

Idealny dla pary!

Apartament dwuosobowy z pięknym widokiem na jezioro to idelana przestrzeń do spędzenia urlopu dla pary.

APARTAMENT CZTEROOSOBOWY

Idealny dla rodziny z dziećmi!

Apartament czteroosobowy z widokiem na jezioro jest idealny dla rodziny z dziećmi. Posiada oddzielną sypialnię, wyposażoną w dwa pojedyncze łóżka oraz salon z rozkładaną sofą.

MIEJSCE NA TWOJEGO CAMPERA LUB PRZYCZEPĘ KEMPINGOWĄ

Idealne gdy podróżujesz!

Przestrzeń na Twojego campera lub przyczepę kempingową. Dostęp do wody i prądu. Łazienki z prysznicem dostępne są w budynku obok.

WNĘTRZA DOMKÓW

Wnętrza domków Forest House zaprojektowaliśmy tak by zadbać o wygodę i komfort. Chcieliśmy by w każdym domku można było swobodnie odpocząć i cieszyć się otaczającą naturą.

ŚNIADANIA

Celebracja śniadania w Forest House może przybrać wiele postaci. W cenie noclegu oferujemy posiłek w formie bufetu, podany na sali z panoramicznym widokiem na jezioro. Opcja dodatkowa to śniadanie w wiklinowym koszu podanym rano pod drzwi Twojego domku. Piknik pod drzewami lub na plaży, a może śniadanie w łóżku ? Wybierz opcję jaką chcesz!

KONTAKT:

Zapraszamy do przeżycia niesamowitych przygód w leśnych ostępach.

MAPA DOJAZDU